Понедельник, 15 октября 2018 22:57

Компанія російського олігарха представила Мінфіну США план щодо зняття санкцій


Група En+, яка належить російському олігархові Олегу Дерипасці повідомила про те, що представила Управлінню з контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США (OFAC) комплексний план щодо зняття санкцій. У компанії вважають, що така пропозиція є вагомою, однак остаточна угода ще не підписана, передає Reuters.

"Ми вважаємо нашу пропозицію, представлену OFAC, сильною. І хоча немає жодних гарантій успіху, я налаштований дуже оптимістично щодо перспектив досягнення того результату, який співробітники, акціонери та основні власники так чекають", — процитували в компанії Лорда Грегорі Баркера, який очолює раду директорів компанії.

Саме Баркер і представив Мінфіну США план зняття обмежувальних. Відзначено, що після чергової відстрочки санкція, голова ради директорів налаштований оптимістично в переговорах з OFAC.

Але, незважаючи на це, формальну угоду з OFAC ще не досягнуто. За словами Баркера, для цього ще багато належить зробити.

Нагадаймо, Міністерство фінансів США оголосило про те, що відомство відклало запровадження санкцій проти компаній EN+ і "РусАл" російського олігарха Олега Дерипаски до 12 листопада 2018 року.

Міністерство фінансів США заблокувало рахунки на Кіпрі двох російських олігархів - Олега Дерипаски і Віктора Вексельберга.

Нещодавно Дерипаска покинув раду директорів "Русала" через американські санкції. Олігарх сподівався на те, що це дозволить зняти економічні обмеження з його компанії. Однак у Вашингтоні пояснили, що цей сценарій не спрацює.

18 травня російський олігарх також вийшов з ради правління EN+. Раніше Дерипаска погодився відмовитися від контролю над "Русал", скоротивши свою частку в холдингу EN+, і вийшовши з ради правління.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/kompaniya-rosiyskogo-oligarha-predstavila-minfinu-ssha-plan-schodo-znyattya-sankciy-291064_.html”

Другие материалы в этой категории: Доктор Мухина на международном фестивале Age Free Fest »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.