Среда, 19 июня 2019 00:00

Окупантів Донбасу викрили в провокації проти українських військових, є подробиці


Українська сторона СЦКК повідомляє, що збройні формування Російської Федерації в черговий раз спробували звинуватити українських військових в умисному обстрілі населених пунктів, щоб дискредитувати підрозділи Об’єднаних сил.

Про це повідомляє прес-центр Операції об’єднаних сил.

Як наголошується в повідомленні, українська сторона СЦКК повідомляє, що збройні формування Російської Федерації в чергове намагаються звинуватити українських армійців в навмисному обстрілі населених пунктів, об’єктів інфраструктури та мирного населення аби дискредитувати підрозділи Об’єднаних сил.

Спеціальна моніторингова Місія ОБСЄ у своєму щоденному звіті оприлюднила інформацію стосовно обстрілу діючої школи, яка розташована у Золоте-5, що на непідконтрольній урядові України території.

Прибувши на місце події, спостерігачі зафіксували нові пробоїни у вікнах на першому та другому поверсі. На думку фахівців пошкодження спричинені в результаті застосування стрілецької зброї. Під час спілкування з працівницею школи, жінка розповіла СММ ОБСЄ, що побачила пошкодження вранці. Зауважимо, що з початку року Місія в десяте повідомляє про пошкодження вищезгаданого навчального закладу.

Українська сторона СЦКК зазначає, що підрозділи Об’єднаних сил ніякого відношення до обстрілу школи не мають. Характеристика форми рельєфу даної місцевості складає закритий профіль та виключає будь-яку можливість ураження школи із застосуванням стрілецької зброї. Крім того, відстань від найближчих позицій ЗС України до пошкодженої школи понад 4,4 кілометри, яка є недосяжною для польоту куль зі стрілецької зброї, натомість відстань до позицій ЗФ РФ становить лише 1,8 кілометрів.

Поряд з тим, висунуто ряд звинувачень, стосовно обстрілу ділянок місцевості поблизу населених пунктів Хрещатицьке, Качкарське, Докучаєвськ, Приморське, Соснівське, Миколаївка та Зайцеве. Начебто ЗС України застосували артилерію калібру 122 мм. Всі ці звинувачення є брехливими та безпідставними.

Наголошуємо, що Збройні Сили України не застосовують озброєння, яке заборонене Мінськими домовленостями, тим паче важку артилерію. Українські військові виконують бойові завдання виключно у рамках чинного законодавства України та існуючих домовленостей, наголошується у повідомленні штабу ООС.

Як повідомляла група ІС, російські найманці у четвер, 13 червня, обстріляли будівлю діючої школи в окупованому населеному пункті Михайлівка. Про це йдеться в черговому звіті ОБСЄ.

Джерело статті: “https://sprotyv.info/news/okupantiv-donbasu-vikrili-v-provokacii-proti-ukrainskih-vijskovih-ie-podrobici”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.