Понедельник, 08 октября 2018 21:45

Google оголосив про закриття соцмережі Google+


Компанія Google оголосила про закриття користувальницької версії соціальної мережі Google+ після виправлення помилки, яка могла слугувати можливому витоку персональних даних 500 тисяч користувачів. Про це йдеться в офіційному повідомленні компанії.

У компанії відзначають, що перехід на нову версію буде здійснено протягом 10-місячного періоду, який планується завершити до кінця наступного серпня.

"У найближчі місяці ми надамо споживачам додаткову інформацію, включаючи способи їх завантаження і перенесення даних", — йдеться в повідомленні.

Як повідомила раніше газета The Wall Street Journal, баг в Google+ відкрив для зовнішніх розробників несанкціонований доступ до даних облікових записів з 2015 року по березень 2018 року. В результаті персональні дані 500 тисяч користувачів Google+ могли опинитися в руках зловмисників.

В Google пояснили, що програмний збій полягав у тому, що сторонні додатки отримали доступ до таких даних профілю Google+, як ім’я, адреса електронної пошти, професія, стать і вік. За їх даними, такий доступ мали до 438 додатків.

"Ми виявили і відразу виправили цю помилку в березні 2018 року... Ми не виявили доказів того, що будь-який розробник знав про цю помилку або зловживав API. Ми не виявили доказів несанкціонованого використання даних будь-якого профілю", — заявили в компанії.

Раніше повідомлялося про глобальний збій у соцмережі Instagram по всьому світу. Деякі користувачі не могли завантажити новий контент, а деякі – увійти в свої облікові записи.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/google-ogolosiv-pro-zakrittya-socmerezhi-google-290494_.html”

Другие материалы в этой категории: Доктор Мухина на международном фестивале Age Free Fest »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.