Пятница, 29 мая 2020 20:31

У Німеччині відкрився центр переробки електромобілів

Повторне використання компонентів є найвищим пріоритетом у новому Центрі — У Німеччині відкрився центр переробки електромобілів
Повторне використання компонентів є найвищим пріоритетом у новому Центрі
Фото: ©_piro4d | pixabay


Центр допомагатиме промисловості в питаннях утилізації та ефективного використання ресурсів у країні

Об этом сообщает Слон РУ


У німецькому місті Ханау побудували екологічно стійкий Центр демонтажу і переробки в області електричної мобільності (нім. — Zentrum für Demontage und Recycling — Elektromobilität ZDR-EMIL). Проект реалізував Німецький дослідницький інститут Фраунхофера з переробки матеріалів і ресурсних стратегій (Fraunhofer IWKS) за підтримки регіонального Міністерства науки і мистецтв, передає renen.


Повторне використання компонентів є найвищим пріоритетом у Центрі. Якщо це технічно неможливо, використовується функціональна переробка, тобто відновлення функціональних матеріалів або витяг сировини для синтезу нових матеріалів. Мета полягає у тому, щоб виробляти високоякісні вторинні матеріали за мінімально можливу кількість технологічних етапів.


У ZDR-EMIL встановлені модульні, гнучкі демонстратори, які забезпечують індивідуальні процеси переробки. Процеси роботизовані і автоматизовані, тому вони економічно життєздатні в Німеччині, враховуючи високу вартість робочої сили у країні.


«У ZDR-EMIL розробляються автоматизовані та гнучкі процеси розбирання та утилізації для всіх компонентів електромобілів. Прагнемо витягувати всі матеріали, включаючи як цінні важливі метали, так і конструктивні матеріали, такі як пластик, алюміній і сталь, які містяться у набагато більших кількостях — це дозволяє уникнути полігонного поховання і розтрати ресурсів», — пояснює доктор Йорг Циммерманн, керівник проекту.


Центр покликаний стати основним помічником для промисловості у питаннях утилізації та ефективного використання ресурсів у країні.


«Природні ресурси на нашій планеті обмежені, тому одним з наших головних завдань є стале поводження з матеріалами та ресурсами. Це особливо актуально для електричної мобільності: нам терміново необхідно значно збільшити термін служби батарей та поліпшити утилізацію акумуляторів — і центр розбирання та утилізації в Ханау прискорить дослідження у цих сферах», — зазначила міністр науки і мистецтв Гессена Анжела Дорн.


Читайте також: Перший в Україні енергокооператив «Сонячне місто»: як це працює

Джерело статті: “https://glavcom.ua/new_energy/news/u-nimechchini-vidkrivsya-centr-pererobki-elektromobiliv-683668.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.