Вторник, 23 июня 2020 12:56

Країни Балтії планують спільно оновити ВМФ

Країни Балтії планують спільно оновити ВМФ
Країни Балтії планують спільно оновити ВМФ

Естонія спільно з іншими балтійськими країнами розглядає можливість єдиного тендеру на оновлення ВМФ трьох республік.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на портал ERR.

Естонія, Латвія і Литва планують в рамках проєкту “Naval vision 2030” спільно оновити військово-морський флот.

Річ у тім, що більшість кораблів у трьох республік через 15 років вже буде пора списувати з рахунків. Купівля одного військового корабля – дуже дорога процедура, тому країни і хочуть об’єднатися в своєму замовленні, щоб отримати більш привабливу ціну. “До остаточного рішення ми ще не дійшли, але вище військове керівництво зважувало цей план десь рік тому і в підсумку його прийняло. Тепер наше завдання – до осені надати первинні цифри, щоб зрозуміти, скільки на все це буде потрібно грошей.

Але тут доведеться також врахувати і той факт, що за 10-15 років ці витрати можуть істотно змінитися”, – сказав командувач ВМС Естонії Юрі Саска. Основний тип військово-морських кораблів у Естонії, Латвії та Литві – це мінні тральщики. За словами Юрі Саска, саме мінні тральщики були і залишаються оптимальним варіантом для трьох країн. Однак, якщо мова йде про замовлення нових кораблів, то їх потрібно буде будувати з урахуванням додаткових потреб. “Ми хочемо, щоб можна було здійснювати надводний контроль, щоб була можливість вражати і надводні цілі, кораблі або інші об’єкти.

Також необхідно забезпечити контроль повітряного простору. І, само собою, будуть потрібні системи контролю, щоб в тому випадку, якщо ми не зможемо вразити ціль, ми хоча б знали, де вона”, – пояснив Саска. У складі ВМС Естонії входять три тральщики-шукачі мін і один міноносець, що виконує роль флагмана.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/389614-krajini_baltiji_planujutj_spiljno_onoviti_vmf”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.