Воскресенье, 18 августа 2019 17:04

Українське видавництво потрапило у перелік стипендіатів Шанхайського ярмарку дитячої книги

Організатори Шанхайського міжнародного ярмарку дитячої книги (Shanghai International Children’s Book Fair – SHVIP) оголосили перелік видавців-стипендіатів цьогорічної виставки. З-поміж 165 заявок – найбільша кількість заявок за всі роки – із 56 країн організатори обрали всього 12 представників видавничих компаній. Вперше на книжковому ярмарку в Шанхаї візьмуть участь представники з Мексики («Alboroto») та України («Видавництво Старого Лева»). Так Україну в Шанхаї представлятиме керівник відділу авторських прав «Видавництва Старого Лева» Іван Федечко. Про це повідомляє «Видавництво Старого Лева», пише 1NEWS, посилаючись на ZIK.


Також у Шанхаї будуть представники з Індії, США, Данії, Нідерландів, Ірану, Італії, Франції, Австралії, Португалії. Серед інших видавців участь також візьмуть дві компанії, відзначені преміями Болонської книжкової ярмарки «Bop», яка вручається щорічно найкращим видавцям кожного регіону. 2019 року цю премію отримали видавничий дім з Австралії «Scribble» (2019 Bop for Oceania) та видавництво з Португалії «Orfeu Negro» (2019 Bop for Europe).


Частина з представлених видавців на книжковому ярмарку в Шанхаї становитимуть маленькі та середні незалежні видавці. Саме вони, на думку організаторів, втілюють інноваційні та оригінальні проєкти, більшість з яких буде представлена вперше у Китаї. Наприклад, такими представниками є видавництво «Kilowatt» (Франція), «Luitingh-Sijthoff» (Нідерланди) та «Levine-Querido» (США). Сімейний бізнес із довгою та багатою історією видавничої діяльності представлятиме видавництво «Franco Cosimo Panini» (Італія).


Аби зробити виставку багатогранною, Шанхайський міжнародний ярмарок запросив ще й видавця цифрових форматів (данська фірма «PIBOCO»), що спеціалізується на виданні інтерактивних книжок із малюнками, а також одне з найпрестижніших літературних агентств у США «The Writers House».


Шанхайський міжнародний ярмарок дитячої книги – це шестиденна степендійна програма для видавців, які працюють з дитячими книжками.


Нагадаймо, з 18 до 22 вересня 2019 року у львівському Палаці Мистецтв та у понад 40 локаціях міста пройде 26 BookForum – головний культурний фестиваль країни.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ukraine/ukrayinske-vydavnycztvo-potrapylo-u-perelik-stypendiativ-shanhajskogo-yarmarku-dytyachoyi-knygy.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.