Четверг, 17 октября 2019 05:20

"Слуги народу" пожалілися на "дідівщину" в Раді (відео)

Деякі досвідчені депутати Верховної Ради України намагаються маніпулювати своїми колегами з фракції "Слуга народу", які вперше пройшли до парламенту.

"Прямого тиску я не бачив. Але те, що наші досвідченіші колеги з парламенту дуже часто намагаються вдаватися до певних маніпуляцій – такий фактор присутній", – розповів у ефірі народний депутат від партії "Слуга народу" Віталій Безгін, передають .

Об этом сообщает http://load-bit.net

За його словами, деякі нардепи за рахунок доскональнішого знання регламенту "вкидають меседжі" в кулуарах або сесійній залі, які в результаті "можуть якось впливати на голосування".

"Думаю, подолати цей момент ми зможемо протягом 2-3 місяців, коли самі вже абсолютно точно розумітимемо, як працюють процедури", – зазначив Безгін.

"Ви ж розумієте, у нас (у фракції "Слуга народу". – ред.) 80% людей, які ніколи не стикалися безпосередньо з регламентом і парламентською роботою. Тому зрозуміло, що певні маніпуляції вкидаються", – пояснив він.Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/sluhy-narodu-pozhalilysia-na-didivshchynu-v-radi-video-299557.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.