Четверг, 14 мая 2020 16:20

Литва відправила в Україну засоби захисту власного виробництва

Литва відправила в Україну засоби захисту власного виробництва
З Литви в країни Східного партнерства, Вірменію, Молдову і Грузію, за допомогою військової авіації сьогодні відправлять вироблені в Литві засоби захисту. На день раніше такий вантаж вирушив в Україну наземним транспортом.

Про це повідомляє МЗС Литви.

Об этом сообщает Руспрес

«14 травня з Литви у Вірменію, Молдову та Сакартвело (Грузію) відбувають виготовлені в Литві захисні засоби, необхідні для боротьби з COVID-19. 13 травня гуманітарний вантаж був також відправлений в Україну», — йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що ця гумдопомога призначена для країн Східного партнерства як реакція на прохання цих держав про допомогу в боротьбі з COVID-19. Рішення про це було прийнято Урядом ЛР 22 квітня.

Для цієї акції в Литві у ЗАТ «Baltic digital printing» і ЗАТ «Medienos era» було придбано 52,6 тисячі щитків для обличчя на суму понад 100 тисяч євро.

Гуманітарний вантаж у Вірменію, Молдову та Грузію погодилися відвезти військово-повітряні сили Литви, які здійснюють плановий політ у вищезгадані країни. В Україну захисні засоби доставляються наземним транспортом.


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3025627-litva-vidpravila-v-ukrainu-zasobi-zahistu-vlasnogo-virobnictva.html”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.