Пятница, 10 Ноябрь 2017 12:03

Забудовна контрреволюція чи війна проти киян?

Загрузка...

В Київраді били і погрожували, а потім протиснули незаконні забудови

8 листопада 2017 року в Київраді відбулося епохальне за обсягами незаконності і агресії дійство. Депутати забудовники – Шарій, Баленко, Непоп, Негрич та інші з порушенням регламенту, при вимкненому освітленні, з побиттями киян, за безпрецедентної агресії і опору тих самих киян – продавили незаконне «питання» на мільярди гривень, а то й доларів. Прийняли так звані ДПТ кількох київських вулиць. Наш інтернет-ресурс спробував розібратися що ж насправді відбулося.

«Спочатку необхідно пояснити, що таке насправді ДПТ. ДПТ – це детальний план територій. І ДПТ уточнює, має уточнювати існуючий Генеральний план розвитку міста. Слово «детальний» означає – деталізація Генерального плану міста. Натомість, оскільки досі Київ живе без Генерального плану, то про жодні уточнення його (Генплану) через так звані ДПТ говорити просто абсурдно. Справді, як можна уточнити, деталізувати щось, чого не існує», - таким був коментар експерта нашому інтернет-виданню, який людина дала на умовах анонімності.

«Чому на умовах анонімності», - поцікавився наш журналіст? За словами експерта, питання забудов у Києві зайшло вже в кримінальну площину. Кров пролилась.

І справді, у Києві люди гинуть за квадратні метри. І не образно, а в прямому сенсі.

За словами активіста Громадської ради при Голосіївській РДА Ігоря Рудича – проти киян у Києві розв’язано справжню війну, де, як на кожній війні, є свої «двохсоті» і «трьохсоті». В якості підтвердження, Рудич радить читачам нашого ресурсу набрати в ГУГЛ «Теракт на Голосієво». http://www.ukrpress.info/2017/07/19/terakt-na-golosievo-abo-nichogo-osobistogo-prosto-biznes/

І це не перша хвиля війни проти киян, – додає активіст. Наприкінці 90-х саме кияни – мешканці сталінок, стали першими жертвами донецьких бандитів. Їх силою, з погрозами виселяли з квартир, за допомогою продажних міліціонерів, прокурорів і суддів. Хто опирався, бо не хотів перетворитися в безхатченка, опинявся або в Дніпрі, або в «дурці», або мертвим десь у посадці. Але то робили хоч якісь заїзджі бандити, кримінал. Натомість, зараз киян знищують і упосліджують через дії респектабельних депутатів-забудовників з Київради.

Не відстає від Рудича й інший експерт, громадський діяч, член Голосіївської Громадської ради Олег Кияшко. Він докладно розповів як забудовники зазіхнули на територію одного з профтехучилищ в Голосіївському районі столиці.

Кияшко здивований і розлючений тим, що 8 листопада ДПТ двох вулиць Голосіївського району (Васильківської і Голосіївського проспекту) «продавлено» на комісії через бійки, агресію й погрози.

Практично депутати-забудовники одну київську громаду натравили на іншу київську громаду (йдеться про мешканців Голосіївського, Соломянського і Шевченківського районів).

На підтвердження слів свого колеги про агресію, активіст Рудич розповів, що в сесійній залі Київради до нього підскочив розлючений головуючий депутат Міщенко і практично вдарив його в груди. «Як же так? Слуги киян (депутати) б’ють господарів – киян, виборців бьють?»

Активіст намагався викликати поліцію «102», бо бійки, агресія і незаконність зашкалювали.

І справді, чи законно приймати уточнення (ДПТ) до Генерального плану з порушенням регламенту Київради, при вимкненому світлі, побиваючи киян, і практично залякуючи офіційно діючих членів Громадських рад.

8 листопада в сесійній залі Київради було наче «під куполом цирку» - у Верховній раді часів Януковича, коли продавлювалися газові угоди «Газ в обмін на Крим».

На останок, Рудич висловив думку, що депутати-забудовники з Київради майстерно використали АТОвську організацію. Їм пообіцяли квартири, і вони почали себе надто агресивно поводити.

«Мені фізично погрожували, і нагороджували якимись дивними епітетами з кримінального лексикону, хоча я є офіцером запасу ЗСУ і під час всієї своєї військово-журналістської кар’єри (до 2010 року) боровся за права людей в погонах, робив розслідування про мафію, яка «проковтнула» оборону, а в 2015, 2016 роках разом представниками громради при Міноборони перешкоджав розкраданню в особливо крупних обсягах, коли на кону стояли сотні мільйонів тендерних коштів для будівництва квартир для учасників АТО».

Активісти підсумовують, що за допомогою жителів Шевченківського району Києва, членів АТОвської організації і, очевидно, якихось проплачених осіб – забудовники здійснили свою контрреволюцію.

На зміну банді Януковича (в масштабах України) до влади у Києві прийшла Оргзлочинна група з числа забудовних ділків – каже активіст.

Георгій Удайський, - журналіст

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.