Среда, 15 мая 2019 18:19

Росія відреагувала на заяви Естонії про окупацію частини території

Росія відреагувала на заяви Естонії про окупацію частини території — фото

Фотобанк Moscow-Live.ru/flickr.com

У МЗС РФ вважають, що в Естонії "хочуть зіпсувати будь-який позитив"

Фотобанк Moscow-Live.ru/flickr.com


Заяви представників влади Естонії щодо окупації Росією частини території країни — це "провокаційні випади", заявили в Міністерстві закордонних справ РФ.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

У російському дипломатичному відомстві вважають, що "територіальні претензії до Росії, абсолютно неприйнятні".

У МЗС заявили, що "далеко не всі в Естонії зацікавлені у вибудовуванні нормального добросусідського діалогу" з Росією, а "навпаки, наявні прагнення зіпсувати будь-який позитив, що намічається в двосторонніх відносинах".

Нагадаймо, міністр внутрішніх справ Естонії Март Хельме заявив, що РФ досі не повернула його країні 5,2% її території. При цьому Хельме зазначив, що Естонія готова чекати вирішення територіальної суперечки так само терпляче, як Японія чекає вирішення питання Курильських островів.

Хельме не уточнив, про які саме території йдеться, однак російські ЗМІ з посиланням на дипломатичне джерело повідомили, що чиновник міг мати на увазі місто Івангород й частину Печорського району — зараз це частини Псковської та Ленінградської областей Росії.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/rosiya-vidreaguvala-na-zayavi-estoniji-pro-okupaciyu-chastini-teritoriji-50021715.html”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.