Воскресенье, 16 июня 2019 22:44

Виробники цукру можуть отримати компенсацію вартості обладнання для виробництва біоетанолу

Про це повідомляє прес-служба Мінагрополітики.

«Враховуючи, що в цукровій галузі України на сьогодні сформувалася група вертикально інтегрованих холдингових компаній, які виробляють більше 70% всього обсягу цукру, переробляючи 70-80% власно вирощених цукрових буряків, ці компанії мають право скористатися частковою компенсацією вартості обладнання для виробництва біоетанолу за рахунок державних коштів у разі, якщо таке обладнання є у переліку техніки та обладнання, вагонів, устаткування, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів», — повідомили у відомстві.

У Мінагрополітики наголошують, що диверсифікація діяльності цукрових заводів, зокрема, поєднання виробництва цукру та біоетанолу в умовах цукрового заводу сприятиме зниженню енерго- і ресурсоємності підприємств, дасть можливість регулювати обсяги виробництва продукції (цукру або біоетанолу) з огляду на кон’юнктуру ринку, а відтак, збільшить продуктивність та прибутковість підприємств.

Наразі Урядом запроваджено механізм підтримки сільгосптоваровиробників в частині компенсації часткової вартості обладнання для виробництва біоетанолу.

Механізм використання цих коштів визначено постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2017 № 130.

«Законом України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» під час розподілу коштів загального фонду державного бюджету за бюджетними програмами розвитку агропромислового комплексу на 2019 рік передбачено спрямування цих коштів на компенсацію вартості обладнання для виробництва біоетанолу та електроенергії з біомаси, що були закуплені у вітчизняних виробників». — повідомили в міністерстві.

Нагадаймо, за травень поточного маркетингового року українські виробники експортували 41,3 тис. т цукру, що майже на 30% більше ніж в квітні.Джерело статті: “http://agravery.com/uk/posts/show/virobniki-cukru-mozut-otrimati-kompensaciu-vartosti-obladnanna-dla-virobnictva-bioetanolu”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.