Среда, 19 июня 2019 22:18

На «теплі» кредити для ОСББ в Україні додатково виділили 380 млн грн

Кабінет міністрів розширив програму так званих теплих кредитів для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 380,6 млн₴ Про це повідомив Геннадій Зубко, віце-прем’єр-міністр, міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, якого процитувала прес-служба уряду.

«Завдяки збільшенню фінансування програми для ОСББ у 2019 році ще близько трьох тисяч ОСББ (понад 230 тис. сімей) матимуть змогу скористатися «теплими кредитами», а загальний обсяг кредитів, які зможуть залучити ОСББ, сягне 760 млн грн», – розповів Зубко.

За словами урядовця, за час роботи програми нею скористалися майже 600 тис. родин. Паралельно працює 140 муніципальних програм, що забезпечують від 10% до 30% співфінансування енергозбережних заходів, а також програма IQЕnergy, яку фінансує Європейський банк реконструкції і розвитку.

Нагадаймо, 12 червня з’явилась інформація, що уряд видав понад 75% всіх запланованих на 2019 рік таких кредитів.

Система «теплих» кредитів передбачає державне відшкодування ОСББ 40-70% суми кредиту, який береться на утеплення будинку. Крім цього, участь в утепленні будинків беруть і місцеві органи влади, які так само можуть відшкодувати частину суми кредиту.

До слова, як взяти «теплий» кредит і вдвічі менше платити за комунальні послуги, читайте в статті ZAXID.NET та «Інституту Просвіти».Джерело статті: “https://zaxid.net/na_tepli_krediti_dlya_osbb_v_ukrayini_dodatkovo_vidilili_380_mln_grn_n1483749”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.