Вторник, 25 июня 2019 15:54

Україні нічого робити в ПАРЄ, якщо права РФ будуть відновлені - Ар’єв

Голова постійної делегації Верховної Ради у ПАРЄ вважає, що намагання повернути РФ в сесійну залу Асамблеї є фестивалем лицемірства і торгівлею цінностями.

Ар’єв: Україні нічого робити в ПАРЄ, якщо права РФ будуть відновлені без жодних попередніх умов / фото УНІАН

Україні нічого робити в Парламентській асамблеї Ради Європи, якщо права делегації Російської Федерації будуть відновлені без жодних попередніх умов.

Про це повідомив голова делегації Верховної Ради у ПАРЄ Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook.

"Оруелівська реальність: війна — це мир, свобода — це рабство, незнання — сила. Це те, що відбувається зараз в ПАРЄ. Фестиваль лицемірства, компроміс з совістю, торгівля цінностями. Але це бумеранг. Шкода, що політична доцільність перемагає принципи. Якщо росіян відновлять без жодних умов, Україні в ПАРЄ немає чого робити", — наголосив Ар’єв.

Як повідомляв УНІАН, літня сесія ПАРЄ, яка відкрилася 24 червня у Страсбурзі, внесла до порядку денного рішення про повернення делегації Росії до Асамблеї. Дане рішення має бути ухвалено в ніч на вівторок, попри опір України. Його додали у порядок денний із низкою процедурних порушень.

Ідею зняти санкції з Росії у ПАРЄ підтримали чимало західних політиків та урядів.

У квітні 2014 року ПАРЄ позбавила російську делегацію права голосу і виключила її представників з усіх керівних органів Асамблеї у зв’язку з анексією Криму. Росія не платить внески до Ради Європи з червня 2017 року.

17 травня 2019 року міністри закордонних справ більш як 30 держав (із 47 країн — членів Ради Європи) виступили за рівну участь всіх країн-членів у статутних органах організації, що може привести до зняття санкцій з Росії.

3 червня 2019 року Регламентний комітет ПАРЄ ухвалив проект резолюції, що передбачає ускладнення процедури введення санкцій проти національних делегацій в Асамблеї. Тепер цей проект резолюції остаточно має затвердити безпосередньо ПАРЄ.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/politics/10595895-ukrajini-nichogo-robiti-v-parye-yakshcho-prava-rf-budut-vidnovleni-ar-yev.html”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.