Суббота, 13 июля 2019 07:51

У шлунку динозавра знайшли ящірку невідомого виду


Вчені з Інституту палеонтології хребетних і палеоантропології Китайської академії наук виявили в шлунку мікрораптора Microraptor zhaoianus ящірку невідомого роду і виду. Як повідомляє N+1, динозавр проковтнув ящірку цілком, тому її будова вдалося вивчити.

Динозаври Microraptor zhaoianus мешкали на Землі близько 120 мільйонів років тому. Вони важили близько одного кілограма і досягали 0,77-1,2 метра. На передніх і задніх кінцівках у них розташовувалися крила, що, на думку дослідників, давало їм можливість планувати між деревами.

Нові скам’янілості, знайдені в біоті Джехол, показали, що мікрораптори полювали, в тому числі, і на лускатих рептилій. Дослідникам вдалося виявити в шлунку динозавра ящірку невідомого виду. Від інших ящірок біоти Джехол вона відрізнялася будовою зубів з розвиненими коренями і невеликими коронками, і відстанню між ними.

Дослідники назвали новий таксон Indrasaurus wangyuani, на честь індуїстського бога Індри. Згідно до міфу, його цілком проковтнув змієподібний демон Врітра під час їхньої боротьби один з одним.

33
N+1

Підписуйтесь на наш "Telegram"-овий канал з новинами технологій та культури.

Раніше вчені з Нанкинського інституту геології і палеонтології виявили в зразках бурштина, знайдених на півночі М’янми, дивну істоту, що нагадує павука з довгим хвостом.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/u-shlunku-dinozavra-znayshli-yaschirku-nevidomogo-vidu-317322_.html”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.