Воскресенье, 04 августа 2019 16:58

У Вінницькому педунівері на бюджет взяли майбутнього математика, який склав ЗНО по профільному предмету на 107 балів


У Вінницькому державному педагогічного університеті ім. Коцюбинського на бюджетні місця за фахом, який дозволить викладати математику, зараховано абітурієнтів із середнім балом ЗНО по математиці у 155,5. Із зарахованих на бюджет до вінницького універу найкраще знає предмет випускник школи з 180 балами. Мінімальний бал абітурієнта-«бюджетника» із ЗНО з математики – 107 балів.

Своєрідне дослідження і підсумкову таблицю з кількістю бюджетних місць по вузам, конкурсним балам та балам по ЗНО з математики оприлюднив у "Фейсбуці" Дмитро Бобилєв, старший викладач кафедри математики та методики її навчання в Криворізького державного педагогічного університету.

Якщо порівняти мінімальні бали із ЗНО по математиці абітурієнтів, які зараховані на бюджет, то вінницький університет – не «найгірший». Приміром, в Одесі у Південноукраїнському університеті, у Бердянському, Кам’янець-Подільському закладах взяли на бюджет абітурієнтів зі 100 балами. У Миколаївському, Полтавському та Переяслав-Хмельницькому – зі 104.

Вінницька журналістка Ірина Ярошинська з певною іронією звернула увагу на те, що «зі 107 балами хтось прийшов вчитися на вчителя математики. І його взяли».

Нагадаймо, максимальним вважається 200 балів. Показники нижче 125 балів раніше вважалися «непрохідними» для отримання вищої освіти на бюджетній формі. Проте можливо, що у даному випадку мова йде про пільговика, людину мали зараховувати. Інша справа, що, ймовірно, математика – не його покликання.


Джерело статті: “http://naparise.com/posts/u-vinnytskomu-peduniveri-na-biudzhet-vzialy-maibutnoho-matematyka-iakyi-sklav-zno-po-profilnomu-predmetu-na-107-baliv”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.