Понедельник, 19 августа 2019 20:20

Юний винахідник із Чернівців розробив «антитерористичний» детектор

Юний винахідник із Чернівців розробив «антитерористичний» детектор

Учень 11 класу Чернівецького ліцею №1 Павло Сливка розробив " антитерористичний " детектор.

Свій проект юний винахідник продемонстрував під час освітнього табору для обдарованих дітей Volt Camp, пише сайт "Освіторія".Уже другий рік поспіль Павло продовжує вдосконалювати прилад під назвою " безконтактний детектор вібрацій " . Задумано, що прилад має лякати та зводити нанівець злодіяння терористів.

" Пристрій зчитує вібрації з потрібного предмета на відстані за допомогою лазера. За лічені секунди спецслужби зможуть прослухати, про що говорять терористи в будівлі та скласти оптимальний план рятувальної операції. Або ж сапери миттєво зможуть визначити за вібраціями, яку саме бомбу треба знешкодити.

А ще такий детектор буде корисний для сейсмічного аналізу й дасть змогу зрозуміти, яка будівля " міцно стоїть на ногах " , а яку терміново слід укріплювати. Також цей детектор вміє " шпигувати " — прослуховувати на відстані без попереднього залучення спеціального обладнання. Адже звук — це теж вібрація! " , — ідеться в публікації.

Крім того, за словами Павла, цей пристрій допоможе дізнатися навіть про НЛО та інші космічні об’єкти.


Джерело статті: “https://molbuk.ua/chernovtsy_news/179810-yunyy-vynakhidnyk-iz-chernivciv-rozrobyv-antyterorystychnyy-detektor.html”

Другие материалы в этой категории: Кононенко сядет при любой новой власти. Или сбежит »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.