Пятница, 13 декабря 2019 20:05

Полковника військової співпраці ЗСУ Ноздрачова відсторонили від посади через слова про радикалів

Начальника Управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил Олексія Ноздрачова відсторонили від посади через висловлювання 12 грудня на круглому столі про радикалізм у країні та націоналістів, які, на його думку, можуть перешкодити подоланню конфлікту та реінтеграції населення Донбасу.

Об этом сообщает http://otgoloski.net

Як повідомляє Військова служба правопорядку, розпочато службове розслідування.

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України доручив Військовій службі правопорядку у Збройних силах України провести службове розслідування щодо висловлювань політичного характеру начальником Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковником Олексієм Ноздрачовим 12 грудня, під час круглого столу в Національному інформаційному агентстві “УКРІНФОРМ”.На час проведення службового розслідування начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов усунутий від виконання службових обов’язків.

Gepostet von Військова служба правопорядку у Збройних Силах України am Freitag, 13. Dezember 2019

Сам Ноздрачов уже вибачився за свої слова.

Шановні військовослужбовці, ветерани, українці!!!Сьогодні, під час круглого столу, я допустив велику помилку – некоректно висловившись стосовно ветеранів і військовослужбовців, що виконують завдання у боротьбі з російською агресією.Я відверто помилився у своїх висловлюваннях і прошу мені пробачити цю помилку. Я абсолютно не висловлював думку керівництва Збройних Сил України, це моя провина і я її усвідомлюю.Щодо мене та моїх дій начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України призначене службове розслідування. Я готовий понести покарання.Моя особиста позиція є патріотичною та підтверджена діями з перших днів війни. Сказане мною не є відображенням того, що я хотів донести.Мені прикро за те.Прошу вибачення.

Gepostet von Nozdrachov Alex am Donnerstag, 12. Dezember 2019

«Я допустив велику помилку, некоректно висловившись щодо ветеранів та військовослужбовців, які виконують завдання у боротьбі з російською агресією [...]. Я помилився у своїх висловлюваннях і прошу мені пробачити цю помилку. Це моя вина, і я її розумію. Я готовий понести покарання. Прошу вибачення», — сказав він.

Що сталося?

Відповідаючи на питання журналістки про можливості створення майданчика за примирення ветеранів і бойовиків, які можуть потрапити під амністію, полковник заявив, що українські військові можуть знайти спільну мову з бойовиками та російськими військовими, але праворадикали можуть усьому перешкодити.

«Хочу запевнити, що військовий і військовий-росіянин, який проти нас воював і воює, і навіть ті військові формування Донецької і Луганської областей, якщо буде прийнято рішення політичне, вони реінтегруються дуже швидко. Тому що, крім національної ідеї, існують військові традиції. Зрозуміти одне одного військовому-росіянину і військовому-українцю, навіть якщо вони були ворогами, простіше. Але не забувайте, що існують праворадикальні рухи, які державою не контролюються. Праворадикалізм зараз випущений безконтрольно, і немає державної політики реінтеграції цих ветеранів, а іноді і не завжди ветеранів, і не завжди людей, що дбають про безпеку держави, в державну політику», — сказав Ноздрачов.

  • 56% українців не підтримують надання і закріплення в Конституції особливого статусу Донбасу. Українці проти таких компромісів заради досягнення миру на Донбасі, як амністія всім тим, хто брав участь у бойових діях на Донбасі.
  • Тільки 8% українців підтримують повну амністію для всіх без винятку, хто був задіяний у військовому конфлікті на Донбасі.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/39561-polkovnika-upravlinnya-viyskovogo-spivrobitnictva-nozdrachova-vidstoronili-vid-posadi-cherez-vislovlyuvannya-pro-radikalizm-v-krajini”

Другие материалы в этой категории: Упражнения–планки: как сделать красивое тело »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.