Вторник, 24 декабря 2019 13:59

Вакарчук виступив у Мінську на новорічному корпоративі

У "Голосі" підкреслили, що Вакарчук може займатися музикою

Лідер фракції "Голос", музикант Святослав Вакарчук виступив у Мінську на корпоративі ІТ-компанії. Про це 23 грудня повідомила пресслужба "Голосу" у Facebook.

Об этом сообщает http://bestportal.org

"У суботу, 21 грудня, "Океан Ельзи" справді виступав у Мінську на новорічному заході ІТ-компанії. Як казав Святослав, музикою займатися він не припиняє (і це дозволено законодавством)", – повідомили в "Голосі".


https://www.facebook.com/GolosZmin/posts/444496942885148

Telegram-канал "Новина" стверджує, що за виступ компанія Wargaming, яка відома за грою World of Tanks, заплатила Вакарчуку €100 тис. За райдером, було заборонено вести фотозйомку та відеозйомку виступу.


Скриншот: НОВИНА / Telefram
Скріншот: НОВИНА / Telegram


Wargaming уже протягом 20 років працює на ринку комп’ютерних ігор. Центральний офіс компанії розташований на Кіпрі, а центри розроблення – у Мінську, Києві та Санкт-Петербурзі.

Лідер групи "Океан Ельзи" Вакарчук удруге став народним депутатом. Уперше його обирали до Верховної Ради у вересні 2007 року, рік потому музикант добровільно склав депутатські повноваження.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-vakarchuk-vistupiv-u-minsku-na-novorichnomu-korporativi-1480354.html”

Другие материалы в этой категории: Упражнения–планки: как сделать красивое тело »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.