Пятница, 29 мая 2020 09:21

Вадим Олійник та конфлікт інтересів

У квітні радник голови Укравтодору Вадим Олійник та тоді ще керівник сектору інфраструктури Офісу ефективного регулювання (BRDO) Владислав Притоманов створили ТОВ «Автодор Консалтінг»   .Об этом информирует AFERIST.ORG со ссылкой на  http://russiangate.site
Основним видом діяльності фірми було платне консультування бізнесу щодо тендерів Укравтодору. Про це йдеться у сюжеті Марини Ансіфорової для програми «Наші гроші з Денисом Бігусом».

За інформацією від учасників ринку, «Автодор Консалтінг» навіть розробив проект так званого абонентського договору. Згідно з його умовами, підприємство мало сплачувати фірмі Олійника-Притоманова гроші за «комплексний супровід діяльності у сфері публічних закупівель», а у разі перемоги на окремому тендері  —   винагороду у сумі 3% від суми укладеного договору.

14 травня Офіс ефективного регулювання заявив, що припиняє співпрацю з керівником сектору «Інфраструктура»  Владиславом Притомановим та Вадимом Олійником  «через виявлений конфлікт інтересів».

За словами Олійника, те, що він одночасно радить Укравтодору та консультує бізнес, не є проблемою:

«Якби я вбачав конфлікт інтересів, я би не засновував товариство «Автодор консалтінг».Як радник – я займаюсь децентралізацією, не тендерами, в робочій групі я займаюсь дерегуляцією, тобто ростом дрібних і середніх компаній»,  —   сказав він у коментарі журналістам.


Вадим Олійник  також був старшим експертом Офісу ефективного регулювання. Також він був заступником, а пізніше  начальником Управління стратегічного розвитку інфраструктури та інвестицій у Мінінфраструктури Володимира Омеляна. У 2018-му Олійник був експертом Проектного офісу секторальної децентралізації при Мінрегіонбуді. Потім  —   став позаштатним радником голови Укравтодору Олександра Кубракова. Також він був віце-президентом Всеукраїнської дорожньої асоціації. Розмова Олійника з поточним керівником ВДА Артемом Гриненко була записана і передана для оприлюднення голові Укравтодору Олександру Кубракова.


Владислав Притоманов до роботи у Офісі ефективного регулювання був керівником проекту в «Укрзалізниці».

Голова Укравтодору Олександр Кубраков раніше був керівником сектору IT & Telecom у BRDO. На державну посаду його призначили у грудні 2019 року, коли уряд очолював Олексій Гончарук, колишній глава BRDO.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.