Суббота, 21 сентября 2019 04:31

Зеленський прописав легалізацію видобутку бурштину і грального бізнесу в своєму указі

Президент України Володимир Зеленський підписав указ «Про невідкладні заходи щодо забезпечення економічного зростання, стимулювання розвитку регіонів та запобігання корупції», в якому прописав низку доручень уряду на найближчі півроку.

Об этом сообщает http://4vlast.info

Зокрема, Зеленський доручив уряду до 1 жовтня розробити і зареєструвати в парламенті законопроекти про обіг земель сільськогосподарського призначення, про легалізацію грального бізнесу в Україні, а також про внесення змін до деяких законів України щодо упорядкування видобутку бурштину. Зазначимо, раніше такі доручення президент озвучував лише усно. Тоді він також доручив парламенту ухвалити ці законопроекти до 1 грудня 2019 року.

Крім того, Зеленський доручив уряду передбачити під час доопрацювання проекту держбюджету на 2020 рік кошти на здійснення заходів, спрямованих на стимулювання економічного зростання, підвищення соціальних стандартів, розвиток гірських територій українських Карпат, а також збільшення обсягу коштів Державного фонду регіонального розвитку. Кошти мають бути передбачені «відповідно до обґрунтованих потреб».

Згідно з указом Зеленського, до 1 січня 2020 року уряд повинен розробити і зареєструвати в парламенті законопроекти про засади адміністративно-територіального устрою України, про удосконалення законодавства про місцеві вибори, про підвищення спроможності агенцій регіонального розвитку, про посилення конкурентоспроможності регіонів, а також про оновлення законодавства про працю.

Також в указі президента йдеться про підготовку об’єктів до великої приватизації й реформування «Укрзалізниці». Повний список доручень можна прочитати у відповідному президентському указі.Джерело статті: “https://zaxid.net/zelenskiy_propisav_legalizatsiyu_vidobutku_burshtinu_i_gralnogo_biznesu_v_svoyemu_ukazi_n1489511”

Другие материалы в этой категории: Упражнения–планки: как сделать красивое тело »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.