Суббота, 19 октября 2019 09:22

З початку 2019 року 867 українців отримали статус постраждалих від торгівлі людьми


За даними Міністерства соціальної політики, 867 громадян України та сім іноземців отримали статус постраждалих від торгівлі людьми, 454 із них – постраждалі від трудової експлуатації

Про це повідомив заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський, передає «Інтерфакс-Україна».

Об этом сообщает http://nrb-ukraine.com

«Станом на сьогодні Мінсоцполітики встановило статус осіб, які постраждали від торгівлі людьми – 867 громадян України та сім іноземних громадян також отримали такий статус», – сказав Ніжинський.

З 867-ми громадян – 333 жінки, 446 чоловіків та 85 дітей.

Для порівняння, у 2018 році потерпілих від трудової експлуатації було 221, причому зазначається, що експлуатація чоловіків за останні два роки зросла.

Ніжинський додав, що 454 особи постраждали від трудової експлуатації, 221 – від сексуальної експлуатації, 57 осіб були втягнуті у жебрацтво, 9 постраждали від змішаної експлуатації, а 10 – від примусового видалення органів.

«У яких же країнах громадяни України найбільше страждають від таких злочинів? РФ, Польща, Туреччина, Німеччина, ОАЕ, Італія та Китай», – поінформував Ніжинський.

Про надзвичайні події та ДТП читайте у розділі #Соціалка на Соцпорталі

  • В Україні пропонують посилити покарання за підробку лікарських засобів
  • В Україні можуть скоротити 20 тисяч вчителів і закрити 3 тисячі шкіл — профспілка

Джерело статті: “https://socportal.info/2019/10/19/z_pochatku_2019_roku_867_ukrajintsiv_otrimali_status_postrazhdalih_vid_torgivli_ljudmi.html”

Другие материалы в этой категории: Упражнения–планки: как сделать красивое тело »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.