Вторник, 13 Февраль 2018 00:00

Тарифи «Укртелекому» для населення зростуть до кінця року ще на 10%

Загрузка...
Тарифи «Укртелекому» для населення зростуть до кінця року ще на 10%
Тарифи «Укртелекому» для населення зростуть до кінця року ще на 10%

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) затвердила нові граничні тарифи на загальнодоступні телекомунікаційні послуги. Про це пише DT.ua.

Згідно з рішенням НКРЗІ, підвищення тарифів проведуть в два етапи: до 31 грудня 2016 року передбачено підвищення в середньому на 10,6% для населення і бюджетних установ, а з 1 січня 2017 року — для бюджетних установ на 21,2%.

З відповідною ініціативою до НКРЗІ звернулося ПАТ «Укртелеком». В основі пропозицій оператора — необхідність підвищення тарифів на послуги місцевого телефонного зв’язку установам, що фінансуються за рахунок бюджету, оскільки ця категорія абонентів отримує послуги за тарифом на 43,2% меншим, ніж інші юридичні особи.

Зазначимо, що наприкінці липня один з найбільших українських операторів «Укртелеком» вже звертався до органу ліцензування з пропозицією підвищити тарифи на 25-26%, проте в результаті проведеного аналізу регулятор вирішив збільшити тарифи на 17,5%.

Нагадаємо, що кінцевим власником «Укртелекому» є група СКМ донецького бізнесмена Ріната Ахметова.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/126619-tarifi_ukrtelekomu_dlja_naselennja_zrostutj_do_kintsja_roku_shche_na_10”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.