Вторник, 13 Февраль 2018 00:00

Харківська патрульна ностальгує за СРСР і публікує відверті селфі в Instagram

Загрузка...
Харківська патрульна ностальгує за СРСР і публікує відверті селфі в Instagram
Харківська патрульна ностальгує за СРСР і публікує відверті селфі в Instagram

Співробітниця Національної поліції України у Харкові отримує прибуток із реклами в Instagram, публікує у своєму акаунті доволі сміливі фотографії та висловлює прихильність до Радянського Союзу.

Сторінка 25-тирічної поліцейської у Instagram (j_ivanova69) має 15 тисяч читачів.

На одній зі світлин дівчина позує поруч із ветераном Другої світової війни. “Спасибо Деду, за победу! Спасибо Вам, за то что мы войны не знали!Прости нас, что страну пр……! ”, – таким коментарем доповнила коп фото.

1

Окрім того, коп публікує світлини про власні робочі будні. “Что мне снег что мне зной, Что мне дождик проливной, Когда мои пистолет со мной”, – так прокоментувала дівчина одну зі світлин у формі.

1

Також на своїй сторінці представниця правоохоронних органів поділилася відеозаписом виконання пісні “Поліцай”.

1

Разом з тим, представниця Національної поліції пропонує продаж реклами на власній сторінці та ділиться персональними фото.

1

1

Як відомо, раніше з’явилася новина про те, що на вокзалі Одеси співробітники патрульної поліції згвалтували мешканку міста. Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка Ігор Мосійчук вимагає розслідування резонансного злочину.

Информатор


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/127665-harkivsjka_patruljna_nostaljguje_za_srsr_i_publikuje_vidverti_selfi_v_instagram”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.