Четверг, 12 Октябрь 2017 18:25

Збудуємо нові транспортні шляхи Миколаівщини

Загрузка...

Відвідуючи з робочим візитом Новобужжя, я не міг не звернути увагу на проведення ремонтних робіт на автошлях. Тривають роботи на Т-15-08 (Калинівка-Снігурівка-Березнегівате), продовжується поточний середній ремонт дороги Н-11. Це стало можливим завдяки митному експерименту та виділенню додаткових коштів з державного та місцевих бюджетів.
Але наразі, можу стверджувати, що на території Миколаївщини ніколи не було якісних доріг, і зараз потрібен час для того щоб їх збудувати практично з нуля. Ми повинні посилити контроль не тільки за ремонтом доріг, а й можливістю їх захисту, адже навіщо ремонтувати та будувати дороги, які зруйнуються майже одразу завдяки перевантаженому транспорту.
Одним з дієвих методів контролю є встановлення вагових комплексів, але чомусь з цим не поспішають, тому вважаю, що громада повинна допомогти, як мінімум порадою де краще встановити майданчики для ГВК та відстійники для автотранспорту. Розумію, що жнива вже закінчилися, та перевантаженого транспорту вже буде на так багато, але саме час активізуватися і зробити все можливе та неможливе для того щоб встигнути зайти в новий рік підготовленими, а саме з дієвим контролем за збереженням автошляхів.
хочу подякувати депутатами всіх рівні за підтримку інфраструктурних проектів та можливість додаткового фінансування ремонту та будівництва доріг. Громадським активістам затнаполегливість та контроль виконання дорожніх робіт починаючи від контролю за якістю робіт закінчуючи Києвом та зустрічами з представниками влади. Єдиною командою ми збудуємо нові транспортні шляхи Миколаівщини.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.