Вторник, 13 Февраль 2018 00:00

Крім телебачення, Росія має ще один потужний канал пропаганди по всьому світу - Інформаційний спротив

Загрузка...
Крім телебачення, Росія має ще один потужний канал пропаганди по всьому світу — Інформаційний спротив
Крім телебачення, Росія має ще один потужний канал пропаганди по всьому світу — Інформаційний спротив

Нещодавно стало відомо, що у Великобританії заморозили рахунки кремлівського рупора пропаганди Russia Today.

"Це очікуваний крок як для Європи, так і для інших країн, оскільки ніхто ніколи не приховував того, що Russia Today є пропагандистським каналом." Про це розповів координатор ІС, експерт з інформаційної безпеки В’ячеслав Гусаров, передаютьПатріоти України з посиланням на сайт ІС.

"Однак Russia Today — лише одна гілочка тієї інформаційної машини, яку приховує Міжнародне інформаційне агентство "Росія сьогодні", очолюване Дмитром Кисельовим. Також є цілий медійний Sputnik, що транслюється на 50-60 мовах світу. Крім того, в Німеччині розташована штаб-квартира відеохостингу під назвою Rapid, про який дуже мало говорять. Плюс ряд радіостанцій", — прокоментував Гусаров.

Є ще один цікавий елемент, про який чомусь теж мало говорять. Це друкований додаток до авторитетних світових ЗМІ (The Times, The New York Times, Associated Press і іншим). У них вкладається безкоштовний додаток від російської газети "Росія сьогодні" під назвою "Russia on headlines" (швидше за все, мова йде про проект "Російської газети" Russia Beyond The Headlines).


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/131353-krim_telebachennja_rosija_maje_shche_odin_potuhnij_kanal_propagandi_po_vsjomu_svitu_-_informatsijnij”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.