Вторник, 13 Февраль 2018 00:00

"Як тільки мирні домовленості почнуть виконуватися - чекай біди", - волонтер зробив тривожний прогноз

Загрузка...
"Як тільки мирні домовленості почнуть виконуватися — чекай біди", — волонтер зробив тривожний прогноз
"Як тільки мирні домовленості почнуть виконуватися — чекай біди", — волонтер зробив тривожний прогноз

Зустріч президента України Петра Порошенка з представником НАТО відразу після переговорів "нормандської четвірки" говорить про те, що там ні про що не домовилися.

Український волонтер і блогер Мирослав Гай, який воював в зоні проведення АТО, висловив припущення, що нинішня ситуація в Росії та світі являє собою ідеальні умови для Кремля в найближчі два місяці активізувати військові дії на Донбасі. Про це Гай написав на своїй сторінці в Facebook, передають Патріоти України.

"Найближчі два місяці є ідеальними для військової активності росіян. Мирні домовленості висунуті. Демобілізація. У них прийняті всі потрібні військові закони. Побудовані бази. Проведені навчання і людей не розпустили. У США вибори. Як тільки мирні домовленості почнуть виконуватися — чекай біди", — зазначив ветеран АТО.

При цьому він додав, що зустріч президента України Петра Порошенка з представником НАТО відразу після переговорів "нормандської четвірки" говорить про те, що там ні про що не домовилися.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/130910-jak_tiljki_mirni_domovlenosti_pochnutj_vikonuvatisja_-_chekaj_bidi_-_volonter_zrobiv_trivohnij_progn”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.