Пятница, 13 Октябрь 2017 09:57

Покрова – це День Захисника України!

Загрузка...

На жаль, ми всі бачимо з екранів наших телевізорів, що немає жодних покращень для нашої армії, оскільки снаряди вибухають один за іншим, щоб приховати, ймовірно, нелегальне перевезення зброї до країн, де це заборонено, а заступники міністрів не витрачають гроші на закупівлю палива для нашої техніки чи для будівництва казарм, а забирають собі, адже вони не визнають офіційного стану війни в Україні, не зважаючи на зовнішню агресію та окупацію.
Але, незважаючи на це, сьогодні, як і вчора, і як завтра, фантастичні люди сидять під бомбами, захищають нашу українську землю, ризикують життями. Дух козацтва, який також є духом Майдану, наповнює їх душі. Вони сміливі, і вони, на щастя, є нашими захисниками.
Сьогодні я маю особливе почуття для наших солдатів з 16 батальйону, які зараз на фронті, і до мого друга Семена Салатенка, колишнього голови обласної ради. На його місці зараз панує проросійська, прокорупційна невидима 5 колона.
Семене, незабаром ти повернешся! Друзі з 16 батальйону, ми чекаємо на вас! Ви переможете! І наша країна буде вдячна вам.
Нехай Бог вас захищає і робить сильнішими як духовно, так і фізично, щоб ви змогли боротися за Україну та захищати нас !

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.