Среда, 14 Февраль 2018 00:00

«Україна може відмовитися від проведення Євробачення-2017», - Daily Telegraph

Загрузка...
«Україна може відмовитися від проведення Євробачення-2017», — Daily Telegraph
«Україна може відмовитися від проведення Євробачення-2017», — Daily Telegraph

Начебто наша держава може відмовитися від проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017 через проблеми з фінансуванням підготовки.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Видання пише, що українські керівники телемовлення раніше попереджали, що підготовка та проведення конкурсу може стати настільки дорогими, що від Євробачення-2017 в Україні доведеться відмовитися. Про проблеми, на думку зарубіжного ЗМІ, свідчить недавня відставка колишнього глави НТКУ Зураба Аласанії через брак фінансування.

Екс-голова НТКУ начебто попередив, що Україна не зможе провести конкурс в наступному році. У той же час повідомляється, що Європейський мовний союз обізнаний про ситуацію в НТКУ і "робить все, щоб допомогти Україні у проведенні Євробачення".

Чи дійсно так сказав пан Зураб, чи його слова перекрутили, незабаром маємо довідатись. Нагадаємо, раніше повідомлялося, що замість Аласанії НТКУ очолить один з депутатів БПП.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/134050-ukrajina_mohe_vidmovitisja_vid_provedennja_jevrobachennja-2017_-_daily_telegraph”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.