Среда, 14 Февраль 2018 00:00

"Справа Автомайдану" буксує: прокуратура не може знайти водіїв, що їздили до Межигір’я

Загрузка...
"Справа Автомайдану" буксує: прокуратура не може знайти водіїв, що їздили до Межигір’я
"Справа Автомайдану" буксує: прокуратура не може знайти водіїв, що їздили до Межигір’я

У "справі Автомайдану" слідчі прокуратури не можуть встановити контакт з учасниками поїздки до Межигір’я, після якої на водіїв було складено фальсифіковані рапорти і протоколи.

Про це повідомив адвокат Небесної сотні та "автомайданівець" Роман Маселко.

"Слідчим потрібно допитати наступних осіб, на яких були складені фальсифіковані рапорти і протоколи за поїздку до Межигір’я. Але прокуратура не може встановити з ними контакт. ... Для допиту потрібно зявитись у Головне слідче управління на вул. Борисоглібську,18. Слідчий — Дмитро Лойфман", — повідомив Маселко.

Він також навів перелік з 34 осіб, допит яких у якості свідків у "справі Автомайдану" має відбутися.

Також Маселко нагадав, що прокурор прокуратури Київської області Олексій Куц, який був представником обвинувачення по справах Автомайдану і своїми діями сприяв їх розвалу у суді, був спійманий на збуті амфетаміну і звільнений з прокуратури.

Як відомо, у червні Вища рада юстиції відкрила дисциплінарні провадження проти 3 київських суддів через переслідування активістів "Автомайдану" — судді Шевченківського райсуду Анзора Саадулаєва, Оболонського райсуду – Владислава Дев’ятка і Дніпровського райсуду – Нелі Ластовки.

Українська правда


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/116293-sprava_avtomajdanu_buksuje_prokuratura_ne_mohe_znajti_vodijiv_shcho_jizdili_do_mehigirja”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.