Среда, 14 Февраль 2018 00:00

Між НАБУ і Генпрокураторую може відбутися новий конфлікт

Загрузка...
Між НАБУ і Генпрокураторую може відбутися новий конфлікт
Між НАБУ і Генпрокураторую може відбутися новий конфлікт

Національна поліція передала справу про хабар заступника голови Київської ОДА до Генеральної прокуратури, а не в НАБУ, як це потрібно було зробити по закону.

Справа про хабарництво щодо керівників Київської облдержадміністрації може розвалитися в суді через порушення підслідності. Про це 10 вересня на брифінгу в Харкові заявив директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник, інформують "Українські реалії" з посиланням на "Радіо Свобода".

За його словами, Національна поліція не захотіла співпрацювати з НАБУ, хоча саме антикорупційному бюро має бути підслідна ця справа.

«Поліція не захотіла співпрацювати з тим органом, якому підслідна ця справа, і, відповідно, цей матеріал реалізувала Генпрокуратура. Знову будуть проблеми з цією справою.

Ви бачили це на прикладі справи мера Вишгорода, який зараз повністю поновлений на посаді, у нього немає запобіжних заходів у зв’язку з порушенням правил підслідності, але чомусь правоохоронні органи все одно йдуть на ці порушення», – наголосив Ситник.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/123306-mih_nabu_i_genprokuratoruju_mohe_vidbutisja_novij_konflikt”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.