Среда, 14 Февраль 2018 00:00

У Авакова не хочуть зізнаватися, кому давали нагородну зброю

Загрузка...
У Авакова не хочуть зізнаватися, кому давали нагородну зброю
У Авакова не хочуть зізнаватися, кому давали нагородну зброю

Міністерство внутрішніх справ намагається приховати інформацію про тих людей, які отримали нагородну зброю. Такий висновок можна зробити з повідомлення віце-спікера Оксани Сироїд у мережі Facebook, передають Патріоти України.

Вона пояснює, що два тижні тому звернулася до міністра внутрішніх справ з проханням надати інформацію про тих людей, які отримали нагородну зброю протягом 2014-2016 років.

"Мені видається дивним, що перелік осіб, які були нагороджені зброєю, не є публічним. Це досить дивна практика нагородження – приховувати імена людей, гідних державних нагород", – зазначила Сироїд. Віце-спікер також повідомила, що, за її даними, власники нагородної зброї почали отримувати листи від МВС, у яких відомство просить підписати звернення, в якому власник нагородної зброї забороняє МВС надавати відомості щодо нагородження, посилаючись на закон "Про захист персональних даних".

"Шановні представники МВС: ані прізвище, ані нагорода, ані підстава для нагороди не є персональними даними. Вся ця інформація – це суспільне визнання", – наголошує Сироїд. "Я з нетерпінням чекаю від МВС на інформацію щодо тих людей, які були нагороджені зброєю, щоб ці люди нарешті отримали належну оцінку від суспільства", – резюмує віце-спікер.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/134869-u_avakova_ne_hochutj_ziznavatisja_komu_davali_nagorodnu_zbroju”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.