Среда, 14 Февраль 2018 00:00

А судді хто?

Загрузка...
А судді хто?
А судді хто?

Останніми днями в соціальних мережах широко обговорюються «скромні» статки та «хатки» заступника голови Апеляційного суду Полтавщини пана Гальонкіна.

Можливо через це, дізнавшись страшну таємницю, деякі колеги «судді-скромняги» вражені й хочуть не відставати від свого шефа, а якомога швидше «чесно і законно» заробити суддівською «тяжкою працею» хоча б на будиночок у 600 м.кв.! Згодні навіть без куполів, дзвіниць та дзвонів.

Інакше як пояснити колегіальне рішення таких суддів, як Оксана Корсун, Володимир Костенко та Василь Маліченко, котрі днями звільнили в залі суду організатора злочинного угрупування та кримінального авторитета під прізвиськом «Мишца», який тероризував підприємців Полтавщини тривалий період.

Так, так, шановні громадяни. Його випустили саме ці найгуманніші судді Полтавської області з апеляційного суду.

А буквально кілька місяців тому і сам злочинець, і його поплічники, були затримані. Всі бізнесмени тоді з полегшенням видихнули. По області пройшов слух: «Невже «Мишцу» взяли! Слава Богу!»

Та виявляється, не все так просто! Ненажерливість і пиха «слуг народу» в мантіях внесли свої корективи в ситуацію! Колегіально ці перевертні та хабарники прийняли, на їх «грошову думку», рішення, що організатора банди потрібно випустити. Виявляється, «святу людину» затримали!

Шановні «вершителі людських доль», кому ви служите? Чиї інтереси відстоюєте? Невже у вас немає ані краплини совісті? Хоча про що мова! Сумно, що в державі відсутнє правосуддя! І те, що виганяти потрібно всіх суддів – очевидно! Чому? Читайте: http://poltava.to/news/40723/;

http://poltava.to/news/39624/; http://poltava.to/news/40389/; http://poltava.to/news/39942/.

Сьогодні злочинці на волі! Мабуть дійсно український суд — «найгуманніший суд у світі»!

Ганьба і зневага!

Кременчуцький правозахисник, Костянтин Середа


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/135330-a_suddi_hto”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.