Вторник, 17 марта 2020 10:06

В Австралії через паніку навколо нового вірусу розкупили в супермаркетах туалетний папір


Паніка, що панує в світі через коронавірус, в першу чергу позначилася на покупках обивателів. Дивно, але з магазинів стали зникати не крупи, цукор і сіль, а туалетний папір — товар, з яким при бажанні можна легко знайти заміну.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Сумні новини приходять з Австралії. Місцеві жителі на собі по повній відчули, що таке дефіцит. З супермаркетів пропав туалетний папір, а той, який ще через непорозуміння залежався на прилавках, продають обмеженим числом в одні руки.

Схожа паніка спостерігається й в США. Почалося з того, що американці стали масово виносити з магазинів медичні маски, потім паперові рушники, дезінфікуючі засоби для рук, і ось, нарешті, і до них дісталася «туалетна» паніка.

Те ж саме спостерігається і в Європі. У Сінгапурі, Японії, Гонконгу, Німеччині, Італії, Франції полиці магазинів спорожніли. Гребуть все, але в основному туалетний папір.

У соцмережах користувачі називають таку ситуацію «найтупішою кризою». Адже туалетний папір не ліки, він не допомагає боротися з поширенням вірусу.

Психологи пояснили таку ірраціональну поведінку тим, що в людях прокидається стадне почуття. Народ перетворюється в натовп. Люди дивляться на сусідів і знайомих, читають повідомлення в мережах і новини, дивляться телевізор — і у них включаються тривожні сигнали в голові. Все, починається паніка.


Джерело статті: “http://newformat.info/socium/v-avstralii-cherez-paniku-navkolo-novogo-virusu-rozkupili-v-supermarketah-tualetnij-papir/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.