Пятница, 29 мая 2020 08:56

«Зухвале приниження України і українців». Посол Мельник прокоментував образи Шредера на свою адресу

Посольство України в Німеччині

Об этом сообщает Русский слон

Посол України в Німеччині Андрій Мельник

Посольство України в Німеччині


Посол України в Німеччині Андрій Мельник прокоментував образи на свою адресу з боку колишнього канцлера, голови ради директорів компанії Роснефть Герхарда Шредера.

У коментарі Крим.Реалії він сказав, що «за допомогою нового модного подкасту пан Шредер став вибілювати свій пошарпаний в Німеччині імідж».

"Хоча і цей креатив навряд чи допоможе. Його ім’я назавжди залишиться у всесвітній історії як синонім цинічного лобіста Кремля, який, незважаючи на свої спроби, зазнав провалу", — зазначив Мельник.

Посол зазначає, що Шредер «з останніх сил прагне зберегти хорошу міну при поганій грі».

Читайте також:

За його життя Крим повернеться назад: посол України в Німеччині запропонував ексканцлеру Шредеру парі

«Втім, відчувається нервозність і нездатність приховувати роздратування. Бо замість того, щоб надати німецькому суспільству чесну відповідь на питання про залежність його позиції від газпромівсько-роснєфтинських гонорарів, він втрачає самоконтроль, переходить на особистості, вдаючись до сумнівного лексикону», — заявив український дипломат.

Він розповів, що в німецькій мові слово Zwerg, яким Шредер обізвав Мельника, має кілька значень.

«Як випливає з тональності і контексту, очевидно саме карлик і мався на увазі, а цей вислів, згідно з тлумачним словником, має відверто дискримінаційну конотацію, прямо натякаючи на неповноцінність. Втім йдеться про зневажливе ставлення не до особи посла. Мова йде про зухвале приниження України та українців. І коли подібні фрази на адресу моєї батьківщини і співгромадян лунають із німецьких уст, а тим більше колишнього топ-політика, то такі порівняння не є чимось безневинним або легковажним. Вони мають дуже і дуже негарний присмак. Більше того, вони є надзвичайно небезпечними, бо мимоволі відроджують злих духів нетерпимості і ненависті», — підкреслив Мельник.

Він зазначив, що в Україні «не забули і не забудуть про те, що саме в нацистській Німеччині українців таврували як Untermenschen — недолюдей, які підлягали безжалісного винищення і поневолення».

Нагадаємо, в своєму подкасті Шредер намагаючись обґрунтувати необхідність зняття санкцій з РФ, образив українського посла в Німеччині Андрія Мельника.

«Не варто докучати один одному санкціями. Я намагався вказати, що це справедливо і щодо Росії. Чому тоді, чи то посол, чи то колишній міністр закордонних справ, якийсь карлик з України, мене критикує?» — заявив Шредер.

Читайте також:
Жоден російський президент ніколи не поверне Крим Україні — ексканцлер Німеччини

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/andriy-melnik-vidreaguvav-na-obrazi-shredera-novini-ukrajini-50091072.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.