Суббота, 06 июня 2020 21:15

Українська делегація передала Німеччині план, як змусити бойовиків на Донбасі скласти зброю

Україна попросила Берлін проконсультуватися з Російською Федерацією з приводу запропонованого сценарію припинення вогню.

Об этом сообщает RuGate

План України щодо примушення бойовиків на Донбасі до припинення вогню переданий МЗС Німеччини під час візиту української делегації до Берліна. Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

“Ми більше години розмовляли з міністром закордонних справ Німеччини виключно про те, як припинити вогонь (на Донбасі. – ред.), обговорювали таку модальність, яким чином зробити так, щоб не з нашого, а з того боку припинили стріляти… Ми передали німецькій стороні конкретну пропозицію того, як ми бачимо механізм забезпечення припинення вогню”, – сказав Кулеба.

За його словами, українська сторона попросила Берлін як посередника в “нормандському форматі” проконсультуватися з Російською Федерацією з цього питання.

Нагадаємо, українська делегація на чолі з міністром закордонних справ Кулебою 2 червня під час візиту до Берліна провела переговори з главою МЗС Німеччини Хайко Маасом.Джерело статті: “http://factor-news.info/ukrayinska-delegatsiya-peredala-nimechchyni-plan-yak-zmusyty-bojovykiv-na-donbasi-sklasty-zbroyu/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.