Среда, 01 июля 2020 10:54

У ДПС прокоментували ситуацію із сплатою окремих податків під час карантину: катастрофічна

последние новости в Украине останні новини в Україні


Державна податкова служба назвала ситуацію із сплатою окремих податків під час карантину катастрофічною.

Об этом сообщает Компромат ГРУ

Надходження від податку з доходів фізичних осіб під час коронавірусного карантину впали на 10-80%, йдеться у даних Державної податкової служби. У ДПС повідомили, що у найгірші місяці карантину ситуація була катастрофічна. В торгівлі спостерігалося падіння на більш ніж 80%. В інших галузях обійшлось падінням на 10-30%, незважаючи на жорсткі заходи.

Народний депутат Мар’ян Заблоцький заявив, що цифри податкової свідчать про рівень падіння доходів населення під час карантину в розрізі галузей. На його думку, цифри демонструють, що карантин необхідно послаблювати в будь-якому випадку, повідомляє "Економічна Правда".

ASPI news писало, що голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев допустив об’єднання податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), військового збору та єдиного соціального внеску (ЄСВ) в один податок з мінімальною ставкою 15% і прогресивною шкалою. Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів не має наміру підвищувати податки у 2020 році.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/u-dps-prokomentuvali-situaciyu-iz-splatoyu-okremikh-podatkiv-pid-chas-karantinu”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.