Среда, 01 июля 2020 12:13

В Україні 430 тис. осіб надають допомогу у зв’язку з безробіттям – Мінфін

За словами Марченка, кількість безробітних українців зросла удвоє

В Україні з Фонду для боротьби з пандемією COVID-19 майже 9 млрд грн виділили на виплати у зв’язку з безробіттям через загострення цієї проблеми після запровадження карантину. Про це 1 липня під час засідання Кабінету Міністрів повідомив міністр фінансів Сергій Марченко, передає кореспондент видання "ГОРДОН".

Об этом сообщает Moscow Post

"Зокрема 4,7 млрд грн було передбачено для виплати допомоги із часткового безробіття на безповоротній основі, 1,27 млрд грн – на допомогу з безробіття із дня запровадження карантину і до завершення бюджетного періоду на поворотній основі, близько 3 млрд грн – на виплату допомоги з безробіття на безповоротній основі", – розповів він.

Міністр додав, що 430 тис. українців отримують допомогу у зв’язку з безробіттям.

"Це майже удвічі більше, ніж торік. Прийнято рішення надати допомогу з часткового безробіття майже 11 тис. роботодавців, її загалом отримує більше 110 тис. працівників", – зазначив Марченко.

Перший випадок коронавірусної інфекції в Україні підтвердили 3 березня, із 12 березня у країні запровадили карантин. З 11 травня уряд почав скасовувати суворі обмеження, а 22 травня запровадили так званий адаптивний карантин: регіональній владі дали право послаблювати обмежувальні заходи в разі поліпшення епідемічної ситуації.

22 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль говорив, що в Україні офіційно зареєстровано 400 тис. безробітних. Уряд оцінює реальну кількість непрацевлаштованих громадян у 2 млн.

Мінімальний розмір допомоги у зв’язку з безробіттям для деяких категорій громадян на період карантину встановлено на рівні 1 тис. грң.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-v-ukrajini-430-tis-osib-otrimujut-dopomogu-po-bezrobittju-minfin-1507271.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.