Пятница, 03 июля 2020 08:08

250 000 гривень хабара – посадовці Державної екологічної інспекції постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно службових осіб Державної екологічної інспекції у Харківській області. Посадовці обвинувачуються в отриманні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Об этом сообщает Дедал

Досудове розслідування у кримінальному проваджені здійснювали слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.

Слідством встановлено, що посадові особи Державної екологічної інспекції у Харківській області вимагали та одержали від директора одного з державних підприємств неправомірну вигоду в сумі 250 тисяч гривень за зменшення штрафів за результатами перевірки державного підприємства, а також невжиття в подальшому заходів з призначення перевірок підприємства.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснював Офіс Генерального прокурора. Оперативний супровід – ГУ БКОЗ Служби безпеки України.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/250-000-gryven-habara-posadovczi-derzhavnoyi-ekologichnoyi-inspekcziyi-postanut-pered-sudom/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.