Суббота, 08 августа 2020 03:16

У «Слузі народу» розкрили деталі підвищення мінімальної зарплати

<p>Президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт про підвищення мінімальної зарплати до рівня 5 тис. грн цього року</p> — У «Слузі народу» розкрили деталі підвищення мінімальної зарплати

Президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт про підвищення мінімальної зарплати до рівня 5 тис. грн цього року

Об этом сообщает Дедал5000 грн «мінімалки» – це несуттєве підвищення, заявив нардеп від «Слуги народу»


Підвищення мінімальної зарплати в Україні до 5000 грн, запропоноване президентом Володимиром Зеленським, дозволить збільшити надходження до держбюджету.


Про це розповів в ефірі телеканалу «Україна 24» народний депутат від партії «Слуга народу» Мар’ян Заблоцький.


«Це несуттєве підвищення, але потрібно пам’ятати, що у нас на роботі, яка оплачується з держбюджету, працює від 20 до 25% громадян, тобто тільки частина коштів лягає на держбюджет. Всі ви знаєте, що у нас також є проблема з тим, що багато хто зарплати занижують, виплачують у тінь, і тому цей захід сам себе збалансує. Він дозволяє трохи підняти надходження до держбюджету, з іншого боку – трохи підвищити виплати бюджетникам», – сказав нардеп.


Заблоцький також зазначив, що сьогодні не тільки Україна має проблеми з дефіцитом держбюджету:


«Питання не тільки в дефіциті нашого бюджету, проблеми зараз у всіх. Наприклад, дефіцит бюджету США — 17% ВВП, їм теж буде нелегко».


Як повідомлялося, 7 серпня президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт про підвищення мінімальної зарплати до рівня 5 тис. грн цього року.


Згодом у Раді оприлюднили текст законопроєкту про підвищення мінімальної зарплатні.


Нагадаємо, український бізнес попередив про ризик від підвищення «мінімалки».


До відома, в Україні планують підвищити розмір мінімальної заробітної плати до 5 тисяч гривень. Глава Мінфіну уточнив, що ресурс та доцільність для підвищення мінімальної заробітної плати є.


Читайте також:
  • «Друкарський верстат точно запустять». Чим Зе-влада дивуватиме народ перед місцевими виборами
  • Влада Зеленського хоче обібрати вчителів, як липку    Джерело статті: “https://glavcom.ua/economics/finances/u-sluzi-narodu-rozkrili-detali-pidvishchennya-minimalnoji-zarplati-697645.html”

    Оставить комментарий

    Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.