Понедельник, 10 августа 2020 17:48

Наразі на лікуванні перебувають 40 співробітників МВС і понад 50 учасників акцій протесту, загиблих немає, – МОЗ БілорусіМіністр охорони здоров’я Білорусі Володимир Каранік заявив, що нині на лікуванні у лікарнях перебувають десятки співробітників МВС та учасників акцій протесту.

Об этом сообщает FIB


“Наразі на лікуванні перебувають близько 40 співробітників МВС і понад 50 учасників вуличних акцій. Стан усіх оцінюється як стабільний. Загиблих немає”, – сказав Каранік, слова якого наводить держагентство “БелТА”.


9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента, на яких, за попередніми даними ЦВК республіки, нинішній президент Олександр Лукашенко набрав 80,08% голосів, а його основний суперник Світлана Тихановська – 10,9%.


Увечері в Мінську та інших містах Білорусі розпочалися несанкціоновані акції протесту незгодних із такими результатами і сутички протестувальників зі співробітниками силових структур, які тривали до глибокої ночі. Під час акцій протесту постраждали 39 співробітників правоохоронних органів і більше ніж 50 цивільних осіб, повідомили в МВС республіки.


За участь у несанкціонованих акціях було затримано майже 3 тис. осіб, акції відбулися в 33 населених пунктах республіки.


Уранці в понеділок, 10 серпня, Слідчий комітет Білорусі порушив кримінальні провадження за фактами масових заворушень і насильства щодо міліції.


Джерело статті: “https://cometa.news/narazi-na-likuvanni-perebuvajut-40-spivrobitnikiv-mvs-i-ponad-50-uchasnikiv-akcij-protestu-zagiblih-nemaie-moz-bilorusi/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.