Четверг, 24 сентября 2020 15:14

Кличко: Ми робимо все, щоб максимально убезпечити навчальний процес у столиці

Кличко: Ми робимо все, щоб максимально убезпечити навчальний процес у столиці

Міська влада робить все, аби максимально убезпечити навчальний процес у столиці. Так, разом з київською профспілкою працівників освіти місто придбало майже 40 тисяч захисних щитків для педагогів.

Об этом сообщает Компромат РУ

Про це KV стало відомо з повідомлення пресслужби Київської міськдержадміністрації (КМДА).

“Разом з київською профспілкою працівників освіти місто придбало майже 40 тисяч захисних щитків для педагогів. Ці засоби захисту вже доставляють до закладів освіти. Ще 13 тисяч щитків за кошти міста придбали районні адміністрації столиці, – повідомив мер. - Ми робимо все, щоб максимально убезпечити навчальний процес. Щоб захистити від розповсюдження вірусу і дітей, і педагогічних працівників”, – наголосив мер Києва Віталій Кличко під час онлайн прес-конференції.

Він зазначив, що місто контролює ситуацію у навчальних закладах і реагує на неї оперативно. В школах, де виявляють хворих дітей чи педагогів, класи або навчальні заклади відправляють на дистанційне навчання.

Подписаться

На сьогодні 5 шкіл закриті на карантин через випадки захворювання серед вчителів. По одній школі в: Шевченківському, Дарницькому, Голосіївському, Печерському і Святошинському районах столиці.

“У 121 школі перевели на самоізоляцію та дистанційне навчання загалом 326 класів, де є хворі учні. Усього хворих на коронавірус школярів у столиці – 292. А також – 152 педагога, – повідомив мер. – У дитячих садочках, через виявлені випадки вірусу, тимчасово закриті 15 груп. Один садок – у Святошинському районі – закритий на карантин. Хочу зазначити, що цього тижня, після планових ремонтів, відновили свою роботу ще 4 дошкільних заклади. Наповненість дітей у дитсадках столиці сьогодні – трохи більше 54 відсотків”, – зазначив Віталій Кличко.

Фото: http://klichko.org/

КиевVласть


Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/klichko-mi-robimo-vse-shhob-maksimalno-ubezpechiti-navchalnij-protses-u-stolitsi”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.