Понедельник, 23 Октябрь 2017 16:18

Регбійний день Ірпеня із золотим присмаком!

Загрузка...

Збірна Ірпеня з регбі - Чемпіон України!
Приємна звістка надійшла 22 жовтня зі стадіону “Спартак” у Києві, де проходив заключний день змагань фінальної частини юнацького чемпіонату України з регбі серед юнаків 2002-2003 років народження, де наша Ірпінська регбійна команда вигравши три матчи поспіль у “Анатри” з Одеси – 40:7, РК “Рівне – 15:12 та сьогодні, в одеської команди “Лідерс” – 22:14, – посіла перше місце у чемпіонаті України з регбі !
Вітаємо нашу команду та їх досвідченного наставника Леоніда Дембовецького, а також усю спортивну громаду нашого міста причетну до цієї перемоги у головному, юнацькому, регбійному чемпіонаті країни.
Ми пишаємося нашими Чемпіонами!

Стало відомо, що якийсь «оргкомітет» затвердив кордони земельної ділянки у Дорогожичах, де заплановано спорудити Меморіальний центр «Голокосту» Бабин Яр.
І це при тому, що до цього часу невідома концепція «центру» - а що власне, панове, плануєте спорудити на українській землі?
Питання не риторичне. Адже до цього часу не має конкретної відповіді «оргкомітету» щодо української складової пам’яті Бабиного Яру, зокрема жертв ОУН і поетеси Олени Теліги.
Зважаючи на те, що до «оргкомітету» входять російські олігархи, можна передбачити відповідь. Зрештою, що тут роблять росіяни!? Може, СБУ скаже?
Переконаний, не можна споруджувати у столиці України будь-які «меморіальні центри», особливо з приводу жертв «Бабиного Яру, коли на державному рівні не дано відповіді, а як це враховує історичну пам'ять українського народу.
Про це уже не говорять, а кричать історики і вчені.
Але, здається, що обрана тактика «бульдозера». За будь яку ціну освоїти сотні тисяч доларів, навіть коштом наруги над історичною пам’яттю українців.
«Бульдозер» на московських колесах у Києві не пройде. Не той час, і долари не допоможуть.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.