Суббота, 18 Ноябрь 2017 13:33

«Нардеп Антон Геращенко подав у відставку

Загрузка...

Про рівень української журналістики свідчить «новина», яка миттєво облетіла Інтернет-ЗМІ і яку з захватом смакують дописувачі соцмереж. Цитую один з варіантів «новини»:

«Нардеп Антон Геращенко подав у відставку з посади радника міністра внутрішніх справ. Про це він заявив під час засідання антикорупційного комітету. Геращенко склав повноваження після зауваження депутата від БПП Сергія Лещенка про те, що Геращенко є радником Арсена Авакова, і, коментуючи діяльність Національного антикорупційного бюро, яке розслідує так звану справу про рюкзаки сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, виникає конфлікт інтересів».

У той час як, насправді, Антон Геращенко був звільнений з посади радника міністра внутрішніх справ ще 24 листопада 2014 року – у зв’язку з обранням народним депутатом України. Але пліткарі, які себе називають журналістами, не усвідомлюють, що народний депутат України поточного скликання відповідно до ЗУ «Про статус народного депутата України» є представником законодавчої гілки влади й тому не може обіймати будь-які посади в органах виконавчої влади.

І не вина Геращенка, що впродовж трьох років гієни клавіатури та народний депутат Лещенко називають його «радником міністра Авакова». А коли Геращенко на репліку Лещенка відповів, що він не є радником міністра, інженери людських душ кинулись поширювати домисли про те, що Геращенко «подав у відставку».

До речі, співробітникам ЗМІ, які називають себе журналістами, рекомендую не полінуватись і з’ясувати що таке відставка, хто та за яких умов може виходити у відставку й з якими для себе наслідками.

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.