Среда, 06 Декабрь 2017 18:49

Суд арестовал Дангадзе на два месяца

Загрузка...

Печерский районный суд Киева применил меру пресечения в виде содержания под стражей без возможности внесения залога соратнику экс-главы Одесской ОГА, экс-президента Грузии Михеила Саакашвили Севериона Дангадзе. Об этом написала на своей странице в Facebook пресс-секретарь генпрокурора Лариса Сарган, передает УНН.

Решением Печерского суда Севериона Дангадзе арестован на 60 суток без альтернативы внесения залога (ст. 110, ч.2 не предусматривает альтернативы залога)”, — написала пресс-секретарь генпрокурора

Ранее Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко сообщил, что задержанный соратник экс-губернатора Одесской области Михеила Саакашвили Северион Дангадзе обвиняется в государственной измене и содействии участникам преступной организации.

2 комментарии

  • Комментировать ппи | Среда, 06 Декабрь 2017 19:08

    Отримав інформацію про те що вночі можливий другий штурм революційного табору біля Верховної Ради. Нібито тепер із застосуванням зброї. НiБИТО планується використання групи співробітників Гелетея і підрозділ спецпрізначенцев Донецької області (Аброськін). Ми вже отримували інформацію про те що цей сценарій може бути задіяний раніше. Ще 17-19 жовтня. Я не знаю правда це чи ні. Але я знаю відповідальних за цю операцію. Я знаю що це за люди. Такий сценарій - нажаль можливий. Наша основне завдання зараз - безпека людей. Ми не можемо її вирішити ціною безпеки України. Адже піти зараз з під Верховної Ради - значить погасити єдиний вогник громадянського протесту проти свавілля що коїться в країні. Справа не в Саакашвілі. Вручити йому повістку можуть прийти в будь-який час i вдень. З камерами і будь-якою кількістю людей. їм не це потрібно... Їх мета - загасити цей вогник протесту. У них не вийшло загасити це лайном. Не вийшло загасити його кийками і провокаціями. Вони можуть спробувати зробити це кров'ю. Я хочу звернутися до рядових і офіцерів яким МОЖУТЬ доручити реалізацію цієї операції. Вам будуть говорити, що ті хто зібрався під Парламентом - вони злякаються і розійдуться. В крайньому випадку постріли над головою i все. Вас обманюють. Тут ніхто не боїться черг над головою. Ось відео початку року. Блокада торгівлі на крові. Костянтинівський блокпост. Ось вони черзі над головою. І ось вона реакція яка ці постріли викликають. Тоді - обійшлося. Зараз - може не обійтися. Ті хто хочуть крові, хаосу, збереження своєї влади і можливості красти будь-яким шляхом можуть підставити вас і штовхнути на кров. А далі - вам вже не буде шляху назад. Вони втечуть в Монако, Липецьк або Ростов, а відповідати доведеться вам. Вас знову використовують і кинуть. Ви ж знаєте тих хто отдает вам накази точно так само як знаємо їх ми. Адже так? Ну а Порошенку, Луценку, Гелетею і Аброськіну хочу сказати тільки одне. Вам потрібна кров? ЯКЩО ЦЕ ТАК то згадайте що вона є у будь-якою людською істоти. I у вас теж. У будь-якому випадку я з своїми бойовими побратимами буду цієї ночі в таборі разом з людьми. І чим більше нас буде тут, тим більше у нас шансів РАЗОМ зробити цей сценарій не вдалим дурним жартом. Слава Україні. До вечора

  • Комментировать сс | Среда, 06 Декабрь 2017 19:07

    Цього можуть не розуміти тільки дебіли! Дуже грубо, але точно! Від Валерія Львовича. Поскольку в ФБ продолжаются гулять мысли, что если ЮВТ нет рядом с Мишей, то она уже на дне, то придется напомнить некоторым неадекватным товарищам следующее: 1 Рейтинг Миши 2%, а у Юли 30%!!!!! 2 У Миши нет реальной партии, а у Юли несколько сотен тысяч партия и миллионы избирателей!!!! 3 В политическом смысле это вообще несопоставимые величины, это как слон и моська!!!))) 4 При всем этом именно Юля , а не остальные лидеры типа опозиции, помогла Мише при пересечении границы!!!! Именно Юля на когрессе ЕНП в Брюсселе подняла вопрос о преследовании Миши и его команды!!!!! Именно Юля с Трибуны Рады, под завывания скотыняк и шоколадок, назвала действия власти по отношению к Мише, переходом красной линии и наступлением на демократию!!! 5 Этого могут не понимать только дебилы !!!!!!!!!!!! 6 Мишина публика за все это не сказала даже благодарности, если не считать"Юлю геть" в Шегинях!!!!!

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.