Четверг, 07 Декабрь 2017 20:10

Випадково зайшов в магазин Цитрус

Загрузка...

Україна піднялась на 20 щаблів у світовому рейтингу легкості ведення бізнесу. 
Український уряд виділив кошти та проконтролював процес капітального ремонту усіх основних магістралей країни, щоб збільшився приток іноземних туристів з Європи. 
Український уряд запропонував іноземним інвесторам заохочуючі умови ведення бізнесу (знижені податки у перший рік, спрощена продцедура реєстрації, чітко розроблений план захисту бізнесу законним шляхом) заради створення робочих місць з гідною зарплатою українцям. 
Президент без вагань подав на голосування законопроект (перевірений Венеціанською комісією) про створення антикорупційного суду і рада його підтримала більшістю голосів. 
Проведена судова реформа і відбулась безпрецедентна ротація кадрів.

Усе це те, що може бути уже сьогодні. Але цього немає.

Натомість є позбавлення громадянства (і я навіть не про Саакашвілі, а людей, які народились в Україні), переслідування молодих активістів, зрив роботи антикорупційних органів (почали з НАБУ і тепер вже до Єгор Соболєв добрались) і між тим протести, намір (не вимоги, а саме намір) яких ніхто насправді толком не розуміє.

Таким як я, українцям за кордоном, знову пішли закиди "виїхала, то сиди собі там і мовчи. Це не твоя країна". Добре що по 20 запитів на день приходить про допомогу то на лікування, то на забезпечення армії (досі!), то на ще щось.

А світ дивиться на це все і прозріває.

Усе що зараз робиться є прямим насліком того необхідного що НЕ робиться. І на це потрібно звертати увагу. І про це не можна мовчати.

Низька продуктивність праці, як наслідок поганоі підготовки кадрів - це наша суцільна проблема. Вірніше - катастрофа.

Випадково зайшов в магазин Цитрус (бо поруч) запитав роутер певноі марки. Продавець замість того, що б розібратися, що конкретно треба, просто відфутболив типу - у нас нєт. Питання виникло, запропонуй альтернативу? Нє, у нас нєт!

Бенчмарк неефективності був магазин MoYo. Спочатку продавець не міг розібратися в моделях. Потім він довго шукав в інтернеті. Врешті, коли вже я подзвонив своєму експерту і той після 15 хвилин переговорів з продавцем, із наявного в них магазині вибрав саме оцей роутер, трапилася ще одна негода на касі.
Виявилося, що до цього роутера йшла в подарунок якась дурна флешка, яку він істерично шукав хвилин 15 і не міг знайти. Потім він визвав керівника. Керівник також потерявся і не міг зрозуміти, що робить, коли треба дати флешку а іі просто нема. Каже, у нас така тут сістєма, що не проведем расчьот. Я сміливо чекав кінця цієі дивноі трансакціі. Задіяно було 4 людини включаючи керівника відділення майже годину вирішуючи дурне питання що зробити з подарунком, якого ім просто не поставили. В кінці кінців зробили знижку на 149 грн...

Тотальна неефективність і погана професійна підготовка кадрів. А ми чекаємо на Макрона? Ага....

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.