Четверг, 18 апреля 2019 17:15

Перше велике інтерв’ю Зеленського для РБК

Перше велике інтерв’ю Зеленського для РБК підтвердило думку багатьох експертів – Зеленському варто втриматись від будь-яких особистих публічних заяв. Бо тільки одним цим інтерв’ю він моментально втратив частину виборців – вони повернулись до стану розгубленості «не знаю, за кого голосувати».

Причина – РБК змусив В.Зеленського до конкретних і однозначних відповідей власне на ті питання, де виборці найбільше домислювали за кандидата.

Зокрема, практично всі без винятку виборці Зеленського однозначно орієнтовані на мир з Росією – відповідно, на зменшення воєнної напруги, зменшення присутності НАТО, скорочення озброєння, скасування призову... Тобто, виборці від Зеленського очікували тотальної демілітаризації і компромісу з Кремлем (чит. «скорочення співпраці з НАТО»).

Сьогодні В.Зеленський прямо і однозначно заявив, що Україна продовжить співпрацю з НАТО. Плюс жодного спеціального статусу для Донбасу. Плюс амністії не буде, а Путін – «звичайно» ворог. Це глибоко шокувало одних виборців В.Зеленського і як мінімум неприємно вразило – інших його виборців.

Так само значна частина виборців В.Зеленського (нагадаю, це передусім мешканці Лівобережжя і Півдня) були впевнені, що В.Зеленський, з його постійною критикою української влади через прогинання перед Заходом і надмірну залежність, в жодному разі не погодиться продовжувати курс на інтеграцію до ЄС. І однозначно відмовиться від співпраці з МВФ – бо МВФ ставить Україні надто жорсткі вимоги, через МВФ піднімаються тарифи. Та й І.Коломойський запевнив, що дефолт – це не настільки страшно, як лякають нас на Заході.

А сьогодні Зеленський особисто і однозначно спростував впевненість цих виборців: він прямо заявив, що курс на євроінтеграцію збережеться, Україна так само запроваджуватиме європейські норми. А щодо співпраці з МВФ він зробив заяву на підтримку навіть раніше: що співпраця з МВФ продовжиться, свої зобов’язання Україна так само виконуватиме.

Тобто, міфологема «незалежного від Заходу кандидата миру» сьогодні була знищена буквально одним інтерв’ю.

Окружний адмінсуд зупинив проведення конкурсу на посаду Голови Державної митної служби, заборонивши комісії ухвалювати рішення по обранню керівників ДМСУ і ДПС. Головна інтрига в тому, чиї ж права суд вважає порушеними проведенням цього конкурсу.
Читайте витяг з Ухвали суду про забезпечення позову та насолоджуйтесь:
«Заявник зазначає, що рішенням Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 грудня 2018 року по справі № 826/2538/18 позов Насірова Романа Михайловича до Кабінету Міністрів України та Державної фіскальної служби України від 31 січня 2018 року № 35-Р про звільнення Насірова Романа Михайловича з посади голови Державної фіскальної служби, поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу задоволений повністю. Рішення суду в частині поновлення позивача на посаді Голови Державної фіскальної служби України звернуто до негайного виконання.
На думку заявника, у зв’язку з реорганізацією державної фіскальної служби, звільнення її Голови можливе Кабінетом Міністрів України лише у разі неможливості його перевести на іншу посаду або якщо він відмовляється від такого переведення. Таким чином, до вирішення питання про переведення Голови державної фіскальної служби України на посаду Голови Державної митної служби України відсутні законні підстави для оголошення конкурсу на заняття останньої.» 
А ще більша інтрига в тому, що екс-Голова ДФС подав заяву із згодою на переведення його на посаду голови Державної податкової, а не Державної митної служби. І цим так перейнявся один народний депутат, що вирішив захистити права пана Насірова Р.М. А суд в пориві невідкладного захисту прав Насірова навіть не помітив, що той хоче на зовсім іншу посаду)))
Всі так хотіли «розлучити» податкову з митницею і створити окрему митну службу. А як дійшло до діла, то почали переживати за порушені права колишніх керівників ДФС. Може ще на захист порушених прав Клименка та Мінздоху виступлять? 
Без обрання керівника митна служба не запрацює. Усі питання і далі вирішуватиме ДФС, а нова ДМСУ залишиться лише на папері та «у мріях» бізнесу.
Шедевральну ухвалу суду можна і треба негайно оскаржити в апеляційному порядку. Прошу уряд негайно це зробити.

На данном изображении может находиться: текст
 
Другие материалы в этой категории: « Пулковские «интриги» Беглова ЧТО БЫЛО? ЧТО БУДЕТ? »

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.