Понедельник, 27 мая 2019 02:45

Корчілава про "диверсію" на велопішохідному мосту в Києві: Пошкоджено верхню захисну частину скла. Бронескло ціле

Корчілава: Під захисним склом бронескло ціле

Тріщини у скляній підлозі на оглядових майданчиках на новому велопішохідному мосту між Хрещатим парком та Володимирською гіркою в Києві зачепили тільки верхній захисний шар підлоги і, ймовірно, з’явилися внаслідок ударів важким предметом, повідомив колишній прес-аташе посольства Грузії в Україні, блогер Бачо Корчілава у Facebook.

"Пошкоджено тільки верхню захисну частину скла. Механічно пошкоджено. Пошкодження на двох вікнах... Як кажуть експерти, пошкодження завдавали важким предметом. Навмисно. Під захисним склом бронескло ціле", – написав він.


https://www.facebook.com/korchilava.bacho/posts/2371173522938883

Пізніше мер Києва Віталій Кличко написав у Facebook, що вандали пошкодили захисне скло – плівку.

"Основне гартоване скло не постраждало. Пошкоджені елементи замінять протягом доби. Але боляче, коли гарні об’єкти страждають від "розваг" тих, хто не любить наше місто. І нічого не створює, а знищує те, що створюють інші", – підкреслив він.

Кличко додав, що на мосту і під мостом встановлять камери відеоспостереження, щоб запобігти новим актам вандалізму. Він зазначив, що по мосту ходить велика кількість людей і простежити за кожним неможливо.

"Якщо хтось зможе зафіксувативандалів, які будуть руйнувати те, що ми робимо, я думаю ми можемо говорити і про премії, щоб кожен із киян також охороняв об’єкти, які ми вводимо в експлуатацію", – підкреслив він.


https://www.facebook.com/Vitaliy.Klychko/videos/458541794911214/

Міст, який з’єднує два туристичні маршрути – Володимирську гірку і Хрещатий парк, урочисто відкрили 25 травня. Під час церемонії мер Києва Віталій Кличко розповів, що площа скляної підлоги становить 70 м² , він перевірив її міцність, пострибавши на скляній ділянці разом із братом Володимиром. За словами мера, вартість будівництва всього комплексу становила приблизно 400 млн₴

26 травня два фрагменти скляного покриття оглядового майданчика тріснули. Кличко заявив, що основна версія інциденту, яку розглядають, – акт вандалізму.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/kiev/-korchilava-pro-diversiji-na-velopeshehodnom-mostu-v-kijevi-poshkodzhena-verhnja-zahisna-chastina-skla-bronesklo-tsile-992843.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.