Среда, 02 Август 2017 16:05

У Вінниці назріває великий скандал

Загрузка...

У Вінниці назріває великий скандал , та такий, що історія з сміттям садового відпочиває.
Мерія вирішила облаштувати нове кладовище, бо на старих уже закінчились місця але вибрала місцем нового захоронення поле , яке знаходиться в сантарній зоні очисних споруд і під яким знаходиться канал, що з'єднує очисні споруди з Південним БУгом . А ще з полем межує кар'єр. Зрозуміло, що мерія вибрала землю, яка нахрен нікому не потрібна бо все інше з можна продати , перепродати чи забудувати своїми приватними будівельними компаніями і зрубати бабла.
Але щось пішло не так, бо люди,які проживають у тому мікрорайоні Сабарів, повстали. Не пускають техніку на поле, не дають розпиляти мерії близько 40 мільйонів на "стройкє вєка" і взагалі ведуть себе не як мовчазні смерди а як громадяни будь якої європейської країни бо вимагають з ними усе обговорювати і радитись. Мерія до такого нахабства з боку громадян не звикла, тому кожного дня нова порція тітушок приїжджає на поле і намагається силою переламати громаду.Останього разу навіть вчителів фізкультури і директорів комунальних спортивних школ вигнали на поле але люди не здаються і успішно відстоюють свої права.
Проблема мерії в тому, що вони думають, що раз у них прем'єром свій гройсман то їм усе можна а ось громаді пох, яка там у мера з гройсманом тюбетейка.
далі буде цікавіше ...але за громадянську позицію мешканців Сабарова їм величезний респект. Якби така громада була скрізь, ми б вже жили у новій країні

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.