Понедельник, 05 августа 2019 17:12

Китай відповів на нові мита Трампа

Трамп мита з Китаєм


Китай відповів на загрозу Дональда Трампа про мита, давши юаню впасти до мінімального більш ніж за десятиліття рівня і доручивши державним компаніям призупинити імпорт сільськогосподарської продукції США.


Ці кроки можуть викликати ще більше невдоволення Трампа, який критикував Китай за те, що влада несправедливо управляє валютним курсом і не виконує обіцянки наростити закупівлі американської сільгосппродукції, – пише ““.


Акції та валюти країн, що розвиваються, впали на побоюваннях, що затяжний конфлікт між супердержавами чинитиме тиск на світове економічне зростання, а захисні активи, включаючи ієну, казначейські облігації США і золото, виросли.


Інвестори наростили ставки на зниження вартості запозичень Федеральної резервної системи.


“Це один з найгірших сценаріїв. Спочатку на ринках відбувається розпродаж, а потім Трамп прокидається, і все стає набагато, набагато гірше”, – сказав Майкл Евері, глава досліджень Rabobank з фінансових ринків Азії в Гонконзі.


Нагадаймо, материковий юань упав на 1,3% до 7,0320 за долар після того, як Народний банк Китаю встановив щоденний довідковий курс на позначці більше 6,9 вперше з грудня. Курс юаня в Гонконгу падав на 1,9% до рекордного мінімуму. Центробанк пояснив динаміку юаня протекціонізмом і очікуваннями додаткових мит на китайські товари, сказавши проте, що в змозі підтримувати стабільний курс.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/kytay-vidpoviv-na-novi-myta-trampa/”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.