Суббота, 17 августа 2019 08:56

"Прохфесіонали": Гепрокуратура та суд епічно оскандалились в процесі проти Гримчака

Високооплачувані чиновники показали рівень своєї компетентності, зафіксувавши у документах справи помилки в ПІБ підозрюваного та його адвоката.

Юрій Гримчак

Скандальна історія, коли чернігівський суд переплутав особисті дані замміністра Юрія Гримчака і формально заарештував не ту людину, буде вирішуватися вранці 17 серпня. Суду доведеться провести «перезатримання» Гримчака. Про це повідомила адвокат підслідного чиновника Тетяна Матяш, передають .
«Гримчака швидше за все будуть перезатримувати», — пояснила захисник. За словами юриста, суддя задовольнила клопотання прокурора про арешт Гримчака Юрія Михайловича, а не Гримчака Юрія Миколайовича. Суд не може просто так внести правки до своєї постанови: законом передбачена спеціальна багатоетапна юридична процедура.
Як пояснила Матяш, починати необхідно буде з виправлення помилок в прокурорському клопотанні про арешт Гримчака. Саме з нього неточності «перекочували» до постанови суду. Причому постанова про виправлення помилок вступить в силу тільки після апеляційного оскарження.
Інформація, котра оприлюднена на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/prokhfesionaly-heprokuratura-ta-sud-epichno-oskandalylys-v-protsesi-proty-hrymchaka-291554.html”

Оставить комментарий

Убедитесь, что Вы ввели всю требуемую информацию, в поля, помеченные звёздочкой (*). HTML код не допустим.